Trwa otwarta rejestracja na HotZlot 2013.
Chęć udziału może zgłosić każdy kto posiada konto w
portalu dobreprogramy.pl

FAQ
1. Kto może zarejestrować się na ColdZlot?

Na ColdZlot mogą zarejestrować się wyłącznie osoby, które otrzymały imienne zaproszenia i które w chwili rozpoczęcia spotkania będą miały ukończone 18 lat.

2. Czy uczestnictwo w ColdZlocie jest płatne?

Koszty uczestnictwa każdego uczestnika będą pokrywane przez organizatora spotkania. Każdy uczestnik jest jednak zobowiązany do wniesienia symbolicznej opłaty rejestracyjnej w wysokości 10 zł.

3. Jak będzie wyglądać procedura rejestracyjna?

Każda osoba, która otrzyma imienne zaproszenie powinna dokonać zgłoszenia chęci udziału w ColdZlocie na stronie www.coldzlot.pl. Podczas rejestracji można opcjonalnie wyrazić chęć w przedłużonym programie ColdZlotu (od 24 do 25 stycznia).

Po zgłoszeniu chęci udziału w ColdZlocie, drogą mailową wysyłane jest potwierdzenie wraz z numerem rachunku bankowego na który należy w ciągu 7 dni wpłacić opłatę rejestracyjną. Ostateczne potwierdzenie rejestracji zostanie wysłane po odnotowaniu wpływu opłaty na rachunek. Brak wpływu opłaty rejestracyjnej w ciągu 7 dni od daty rejestracji będzie oznaczało anulowanie zgłoszenia.

4. W jakich pokojach będziemy zakwaterowani?

Wszyscy uczestnicy ColdZlotu będą zakwaterowani w hotelu Bursztynowy Pałac w komfortowych 2-osobowych pokojach. Każdy uczestnik Zlotu będzie mógł bezpłatnie korzystać z atrakcji hotelu m.in. basenu, jacuzzi, sauny i sali fitness.

5. Czy będzie możliwość wyboru pokoju i współlokatorów?

Tak, jednakże ze względów organizacyjnych procedura przydzielania uczestników do poszczególnych pokoi w hotelu będzie odbywać się jeszcze przed ColdZlotem. Osoby, które chciałyby być zakwaterowane z konkretnymi, innymi uczestnikami spotkania muszą taką chęć zgłosić drogą mailową na adres rejestracja@coldzlot.pl.

6. Czy podczas ColdZlotu będzie zapewnione wyżywienie?

Tak. Każdy uczestnik ColdZlotu będzie miał zagwarantowane pełne wyżywienie (śniadania, obiadokolacje oraz wieczorne poczęstunki podczas części integracyjnych).

7. Czy napoje alkoholowe będą płatne dodatkowo?

Wszyscy uczestnicy ColdZlotu będą mieli podczas pobytu zapewnione bezpłatnie lane piwo, grzane piwo, a także wina białe i czerwone.

8. Czy uczestnicy będą objęci ubezpieczeniem?

Tak. Każdy uczestnik ColdZlotu będzie objęty ubezpieczeniem od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW). Koszty ubezpieczenia będą pokrywane przez organizatorów ColdZlotu.

Zaznaczamy, że objęcie bezpłatnym ubezpieczeniem wiąże się z koniecznością przekazania danych osobowych każdego uczestnika do towarzystwa ubezpieczeniowego PZU SA i ich przetwarzaniem w związku z objęciem umową ubezpieczenia.

9. Czy planowany jest bezpłatny autokar dla uczestników?

Przykro nam, ale nie planujemy autokaru dla uczestników ColdZlotu. Prosimy o organizację dojazdu we własnym zakresie lub wspólnie z innymi uczestnikami korzystając z wątku na forum.

Podróżującym do Koszalina podpowiadamy, że na miejsce Zlotu dostać się będzie można współpracującą z hotelem taksówką, ewentualnie dzięki uprzejmości któregoś ze zmotoryzowanych uczestników ColdZlotu (szczegóły prosimy uzgadniać indywidualnie).

10. Zarejestrowałem się, ale jednak nie mogę przyjechać

Osoby, które dokonały zgłoszenia rejestracyjnego ale z różnych przyczyn nie będą mogły jednak uczestniczyć w ColdZlocie zobowiązane są do możliwie najszybszego powiadomienia organizatorów drogą mailową na adres rejestracja@coldzlot.pl, ewentualnie telefonicznie pod numerami 71 771 72 44 lub 501 41 20 25.

Uwaga! W przypadku braku powiadomienia przed rozpoczęciem ColdZlotu zastrzegamy sobie możliwość obciążenia osoby, która zarejestrowała się ale nie przybyła, połową rzeczywistych kosztów rezerwacji miejsca (noclegi, wyżywienie, koszty organizacyjne) tj. kwotą w wysokości 400 zł. Wyjątkami będą sytuacje gdy brak powiadomienia był wynikiem potwierdzonego przypadku losowego bądź przyczyny niezależnej od danej osoby.

11. Czy mogę zostać dłużej?
Za dodatkową opłatą 139 zł, istnieje możliwość przedłużenia pobytu o jeden dzień, od niedzieli 24 stycznia do poniedziałku 25 stycznia. Cena obejmuje nocleg, śniadanie i obiadokolację. Chęć przedłużenia pobytu należy zgłosić przy wypełnianiu zgłoszenia rejestracyjnego. Opłata będzie pobierana na miejscu, w hotelowej Recepcji.
12. Czy na terenie hotelu znajduje się parking?

Tak. Będzie on bezpłatnie udostępniony dla uczestników ColdZlotu.

13. Mam inne pytanie

W przypadku innych pytań prosimy o bezpośredni kontakt z organizatorami drogą mailową na adres rejestracja@coldzlot.pl. W pilnych sprawach można skontaktować się także telefonicznie pod numerami 71 771 72 44 i 501 41 20 25.

Pomocne mogą być ponadto wątki na forum dotyczące na forum, a także regulamin (PDF).

 
Poprzednie ColdZloty: 2014, 2015